Nowy Pręt do kotwienia chemicznego FIS A Zobacz większe

Pręt do kotwienia chemicznego FIS A

FISCHER

Nowy produkt

Wszechstronna kotwa prętowa FIS A

Więcej szczegółów

2,04 zł
2,04 zł netto

Opis

Czas realizacji zamówienia 1-2 dni robocze od momentu złożenia (pobranie, odbiór osobisty) lub opłacenia (przelew) zamówienia
Koszty dostawy dostawa od 14.70 zł (brutto)
Sposób dostawy Kurier DPD (szacunkowy czas dostawy 1 dzień roboczy)

Szczegółowe informacje na temat dostawy, znajdą Państwo na stronie: Koszty i sposób dostawy

Więcej informacji

Opis produktu

Pręt gwintowany fischer FIS A wykonany jest ze stali ocynkowanej kl. 5.8. Pręt gwintowany jest elementem systemowym przeznaczonym do różnych zapraw iniekcyjnych fischer. W połączeniu z zaprawami iniekcyjnymi, pręty gwintowane fischer są odpowiednie i zatwierdzone do wszystkich podłoży. Zaleca się dokładne oczyszczenie otworu wierconego, aby zapewnić maksymalną nośność systemu mocowania. System, na który składają się cynkowane pręty gwintowane i zaprawy iniekcyjne fischer jest przeznaczony i zatwierdzony do mocowań wewnątrz suchych pomieszczeń.

Zalety
System mocowania składa się z pręta gwintowanego FIS A lub kotwy z gwintem wewnętrznym FIS E można łączyć przy pomocy jednej z zapraw iniekcyjnych FIS V, FIS VT lub FIS P. W zależności od wymagań dla złącza, można dobrać najbardziej odpowiedni system.
Bogaty asortyment prętów gwintowanych FIS A od M6 do M30 umożliwia ich wykorzystanie do różnych zastosowań.

Zastosowania
Kotwienie z zaprawami iniekcyjnymi FIS PM, FIS SB, FIS EM, FIS EB, FIS V, FIS VL, FIS P Plus, FIS P i FIS GREEN

Materiały budowlane
W powiązaniu z zaprawami iniekcyjnymi fischer, gwintowany pręt FIS A jest zatwierdzony do różnych materiałów budowlanych.

Informacje

Konsumencie masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od dnia otrzymania Produktu. Bezpośrednie koszty zwrotu zamówienia ponosi kupujący. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku (czytaj więcej).