Siatka metalowa do kotwienia Fischer FIS H Zobacz większe

Siatka metalowa do kotwienia Fischer FIS H

FISCHER

Nowy produkt

System mocowania z tulejami kotwiącymi do iniekcji

Więcej szczegółów

Duża ilość

5,64 zł
5,64 zł netto

Opis

Czas realizacji zamówienia 1-2 dni robocze od momentu złożenia (pobranie, odbiór osobisty) lub opłacenia (przelew) zamówienia
Koszty dostawy dostawa od 14.70 zł (brutto)
Sposób dostawy Kurier DPD (szacunkowy czas dostawy 1 dzień roboczy)

Szczegółowe informacje na temat dostawy, znajdą Państwo na stronie: Koszty i sposób dostawy

Więcej informacji

Opis produktu

Metalowa tuleja do montażu iniekcyjnego na placach fischer FIS H K to efektywny kosztowo element systemowy stosowany z zaprawami iniekcyjnymi fischer do muru z cegły pustakowej w montażu przelotowym. Tuleja kotwy jest przycinana do wymaganej długości, umieszczana w otworze wierconym i wypełniana zaprawą od dołu tulei. Podczas osadzania kotwy prętowej, zaprawa przeciska się przez siatkę na zewnątrz i łączy się z cegłą pustakową tworząc mocowanie. Obciążenia są w ten sposób przekazywane na podłoże.

Zalety
- Metalowa tuleja może być docięta do wymaganej długości, umożliwiając stosowanie różnych długości użytkowych z jednym produktem, co zapewnia elastyczność i efektywność kosztową.
- Struktura siatkowa tulei kotwy umożliwia równomierne rozprowadzanie zaprawy w otworze wierconym zapewniając w ten sposób bezpieczne kotwienie.

Zastosowania
Kotwienie w murze z cegły pustakowej z zaprawami iniekcyjnymi FIS V, FIS VL, FIS P Plus, FIS P i FIS GREEN (bez aprobaty)

Materiały budowlane
Nadaje się do:
- pustaki ceramiczne
- Pustaki z betonu lekkiego
- Pustaki z betonu
- pustaki silikatowe
- bloczki silikatowe pełne
- Cegła pełna
- panele gazobetonowe
- Stropy gęstożebrowe z pustaków i innych bloczków drążonych
- Pełny gazobeton i inne materiały budowlane

Informacje

Konsumencie masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od dnia otrzymania Produktu. Bezpośrednie koszty zwrotu zamówienia ponosi kupujący. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku (czytaj więcej).